Slėnio "Nemunas" erdvė atvira kiekvienam!

Kaip ir kiekvieną rudenį, parodoje „Sprendimų ratas...“ ASU IV rūmų pirmajame aukšte Asociacija „Slėnis Nemunas“ inicijuoja ekspoziciją „Nuo amato iki inovatyvaus verslo“. Šiais metais organizuojamas šviečiamasis renginys „Slėnio NEMUNAS erdvė atvira kiekvienam“, kuriame laukiami visi neabejingi naujovėms, veržlūs ir smalsūs, ieškantys idėjų ir bendradarbiavimo įvairiose srityse lankytojai.

Parodos dienomis vyks edukacinė veikla, lankytojai ir dalyviai bus informuojami apie Slėnio „Nemunas“ teikiamas galimybes vykdyti veiklas verslo zonoje ir inkubatoriuje, technologinėse laboratorijose; atlikti mokslinius tyrimus Slėnio Atviros prieigos laboratorijose, naudotis mokslininkų paslaugomis ar diegti į gamybą jų sukurtus produktus. Verslo įmonių atstovai dalinsis sukaupta gerąja patirtimi ir praktika, idėjomis ir įžvalgomis. Tiesioginė video transliacija iš IV rūmų ekspozicijos ir šviečiamojo renginio nepertraukiamai bus matoma „Sprendimų ratas 2015“ lankytojams.

Šių metų diskusijų temos (Mokslo kavinės diskusijų zona): Agrotechnologijų srities veiklų inovacijos ir geroji praktika (spalio 1 d. 13 val.); Moksliniai rezultatai ir verslo praktika maisto pramonėje (spalio 2 d. 13 val.); Jaunimo galimybės ir iniciatyvos kaimo plėtros ir verslo srityse (spalio 3 d. 13 val.).

Kiekvieną parodos dieną vyks seminarai, kuriuose bus galimybė susitikti su inovacijų autoriais, pasidalinti patirtimi apie naujoves ir maloniai praleisti laiką drąsių ir išradingų žmonių aplinkoje.

Būkite aktyvūs ir žingeidūs.

Mes laukiame Jūsų

 

 

Renginį finansuoja Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija